PolsatBox

PolsatBox
  • Name and surname:PolsatBox

Introduction

Jak wszyscy wiemy, montaż anteny satelitarnej to nie jest prosta sprawa, dlatego powinien go wykonać specjalista z wykształceniem technicznym i wieloletnim doświadczeniem.

Dlatego uruchomiliśmy specjalną usługę dla klientów satelitarnych platform cyfrowych na terenie Warszawy oraz województwa mazowieckiego.

Każdy abonent Polsatu Box może skorzystać z pomocy technicznej oraz zamówić montaż anteny satelitarnej przez stronę internetową lub telefonicznie. Zamówienia realizowane są codziennie włącznie z niedzielami i świętami.

Technologia satelitarna daje naszym klientom dostęp do setek kanałów telewizyjnych z Polski i całego świata, prawidłowo ustawiona antena to czysty odbiór programów nawet jaka pada deszcz albo śnieg. Dlatego polecamy anteny o wielkości 80 cm lub większe, do tego należy dobrać markowy, dobrej jakości konwerter (LNB), który przetwarza sygnał nadawany z satelity i przesyła do dekodera przy telewizorze.

Serwis techniczny wykona również montaż anteny Canal+ czy też telewizji od Orange, we wszystkich przypadakch ustawienie anteny jest identyczne, wszystkie polskie platformy cyfrowe nadają z tego satelity Eutelsat umieszczonego na pozycji orbitalnej 13E.

Antena satelitarna umożliwia również odbiór setek kanałów radiowych w cyfrowej jakości dźwięku, dekoder można połączyć z domowym zestawem Audio specjalnym kablem optycznym.