User profile

  Introduction

  شبکه خصوصی مجازی (VPN) یک شبکه خصوصی است که از یک زیرساخت شبکه عمومی مانند اینترنت برای ارائه اتصالات امن و رمزگذاری شده برای انتقال داده ها استفاده می کند. یک خرید فیلترشکن ip ثابت می تواند برای دور زدن وب سایت های مسدود شده و گشت و گذار در اینترنت به صورت ناشناس استفاده شود. VPN ها همچنین برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین شما و رمزگذاری داده های شخصی شما استفاده می شوند.

  دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است بخواهید یک VPN بخرید و از آن برای گشت و گذار در اینترنت استفاده کنید. شاید شما در کشوری زندگی می کنید که دولت اینترنت را سانسور می کند و می خواهید بتوانید به وب سایت های مسدود شده دسترسی داشته باشید. شاید بخواهید از حریم خصوصی آنلاین خود محافظت کنید و اطلاعات شخصی خود را در برابر هکرها ایمن نگه دارید. یا شاید شما به سادگی می خواهید بتوانید بدون ردیابی توسط ISP خود به اینترنت دسترسی داشته باشید.

  دلیل شما برای خرید خرید سیسکو هر چه باشد، استفاده از آن مزایای زیادی دارد. در اینجا فقط چند مورد از مزایای استفاده از VPN آورده شده است:

  1. دور زدن وب سایت های مسدود شده: اگر در کشوری زندگی می کنید که دولت اینترنت را سانسور می کند، می توانید از VPN برای دور زدن این محدودیت ها و دسترسی به وب سایت های مسدود شده استفاده کنید.

  2. به صورت ناشناس در اینترنت گشت و گذار کنید: وقتی از خرید فیلترشکن استفاده می کنید، آدرس IP شما از وب سایت هایی که بازدید می کنید پنهان می شود. این امر باعث می‌شود هیچ کس نتواند فعالیت آنلاین شما را ردیابی کند.

  3. از حریم خصوصی آنلاین خود محافظت کنید: یک VPN ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می کند و جاسوسی از فعالیت آنلاین شما را برای کسی غیرممکن می کند.