User profile

  Introduction

  4. زمانی که نهال ها 4-6 اینچ ارتفاع دارند، می توان آنها را در فضای باز پیوند زد. مطمئن شوید که ابتدا آنها را با عادت دادن آهسته به شرایط بیرونی در طول یک هفته یا بیشتر سفت کنید.

  کاشت خرید نهال گردو فرنور پالیز گردو یک راه عالی برای شروع جهشی در فصل باغبانی است. با کمی مراقبت، آنها رشد می کنند و محصول پرباری را برای شما فراهم می کنند.

  زمانی که نوبت به راه اندازی یک باغ جدید می رسد، یکی از مهمترین کارهایی که باید انجام دهید کاشت نهال است. نهال ها گیاهان جوانی هستند که از دانه ها رشد می کنند. آنها معمولاً در گلخانه یا داخل خانه قبل از پیوند در خارج شروع می شوند. کاشت نهال مزایای زیادی دارد.

  یکی از مزایای کاشت نهال این است که کمتر تحت تأثیر بیماری ها و آفات قرار می گیرند. این به این دلیل است که آنها هنوز در زمین مستقر نشده اند، بنابراین برای آفات و بیماری ها جذاب نیستند.

  یکی دیگر از مزایای کاشت خرید نهال گردو فرنور این است که کنترل آنها آسان تر است. این به این دلیل است که شما می توانید محیطی را که آنها در آن هستند کنترل کنید، مانند میزان نور، آب و مواد مغذی دریافتی آنها. این می تواند زمانی مفید باشد که می خواهید گیاهانی را پرورش دهید که به تغییرات محیطی حساس هستند.

  مزیت سوم کاشت نهال این است که می توان آنها را به مکان های مختلف پیوند زد. اگر می خواهید گیاهان خود را جابجا کنید یا می خواهید مکان دیگری را برای آنها امتحان کنید، این کار مفید است.

  به طور کلی، نهال ها مزایای زیادی دارند. آنها کمتر تحت تأثیر بیماری ها و آفات قرار می گیرند، کنترل آنها آسان تر است و می توان آنها را به مکان های مختلف پیوند زد. اگر در حال راه اندازی یک باغ جدید هستید، حتماً نهال بکارید!