User profile

    Introduction

    چسب کاشی و سرامیک محصولی همه کاره است که می توان از آن برای پروژه های مختلف استفاده کرد. می توان از آن برای چسباندن کاشی های سرامیکی به دیوارها، کف، کانترها و سطوح پشتی استفاده کرد. از چسب کاشی و سرامیک می توان برای تعمیر کاشی های آسیب دیده نیز استفاده کرد.

    چسب کاشی و سرامیک یک چسب مبتنی بر آب است که به راحتی قابل استفاده و تمیز کردن است. غیر سمی است و بوی کمی دارد. قیمت چسب کاشی سطلی و سرامیک به سرعت خشک می شود و به اندازه کافی قوی است که کاشی ها را برای مدت طولانی در جای خود نگه دارد.

    چسب کاشی و سرامیک بسته به پروژه در انواع مختلفی تولید می شود. درجه 1 برای پروژه های عمومی است، در حالی که درجه 2 برای پروژه های سنگین است. چسب کاشی و سرامیک را می توان از فروشگاه های سخت افزار، فروشگاه های لوازم خانگی و آنلاین خریداری کرد.

    چسب کاشی و سرامیک نوعی چسب است که برای چسباندن کاشی و سرامیک به زیرلایه استفاده می شود. از یک رزین و یک سخت کننده تشکیل شده است که با هم مخلوط شده و سپس به پشت کاشی اعمال می شود. پس از خشک شدن چسب، پیوندی ایجاد می کند که به اندازه کافی محکم است تا کاشی را در جای خود نگه دارد.