Laenud500eurot

  • Name and surname:Laenud500eurot

Introduction

Krediidikonto virtuaalne ja digitaalne rahakott, mille saamiseks/avamiseks tuleb esitada digitaalselt laenutaotlus. Seejärel avatakse sulle krediidilimiit, mille ulatuses saate raha kasutada vastavalt oma äranägemisele. Krediidikonto on sarnane laen kiirlaenuga, mõlemad laenud on väikses summas ja saab kiiresti kätte.

Juhul kui te laenu ei vaja, siis võib see summa intressivabalt teie krediidikonto arvel seista - sisuliselt on raha olemas sarnaselt nagu krediitkaardil. Kui tahad raha kasutada, siis kasutad, aga vajadusel võib raha lihtsalt seista intressivabalt. Raha on teil krediidikonto pealtvõimalik kasutada ka osaliselt, siis on ka tagasimaksed väiksemad, kui kasutades korraga kogu krediidikonto summat.

Krediidikonto on kiirlaenudest välja arendatud finantsteenusteenus, mis annab kliendile võimaluse pärast teenusega liitumist taotleda laenu korduvalt ja väikeste summa kaupa, just siis kui vajadus tekib. Uue laenu võtmiseks pole vaja sõlmida uut lepingut. Kokku saab laenu võtta ette määratud krediidilimiidi ulatuses. Väljamakseid tehakse ööpäevaringselt, 24h ööpäevas. Intressi arvestatakse ainult kasutatud laenu summalt.