User profile

Introduction

Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego jedzeniowego bloga i przeczytaj czy restauracja którą chcesz wybrać jest odpowiednia dla Twojego żołądka i portfela!

Przez żołądek do serca to blog kulinarny tworzony przez dwójkę miłośników jedzenia, którzy chcą sprawdzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie recenzje na temat dań ,które zamówiliśmy w restauracjach w Małopolsce, w Polsce i za granicą. Najtrudniejszym z etapów jedzenia poza domem jest wybranie lokalu, a zamawiając posiłki nie warto trzymać węża w kieszeni. Bierzemy pod lupę nie tylko kuchnię tradycyjną, polską, ważna dla nas jest każda bardziej czy mniej popularna restauracja, którą możesz znaleźć w Internetach. Jemy w knajpach i je opiniujemy po to, abyście nie musieli zawieść się zamawiając dania. Niejednokrotnie zdarza się, że opinie opublikowane w Internecie są fakeowe lub wykupione. Nasze wpisy są w 110% autorskie, nie dostajemy forsy za opublikowanie recenzji.

Pst… Masz swoją restaurację, której jeszcze nie ma u nas? Napisz do nas na wiadomość mailową lub skontaktuj się przez formularz. Przyjedziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mogli!

Oprócz wpisów tego typu, piszemy także opisy o częstych zagwostkach polaków surfujących w Internecie. Znajdziesz tu wpisy takie jak: jak układać sztućce po posiłku oraz nasze propozycje z czym jeść lub w jaki sposób podawać popularne przekąski. Masz wizję dotyczącą artykułu, który mógłby widnieć na blogu przez żołądek do serca? Napisz do nas!

Sprawdź naszego bloga gastronomicznego i przekonaj się że warto go śledzić!