Agencja SEO Toruń

  Introduction

  Daj się znaleźć większej liczbie klientów - ponieważ korzystasz z odpowiedniej agencji SEO z Torunia

  Toruń Agencja SEO jest bez wątpienia jednym z najbardziej utalentowanych ekspertów SEO i ma wszechstronną wiedzę w tej dziedzinie. Jest bardzo zorientowany na wyniki i przejmuje się faktycznym efektem / zyskiem w sklepie internetowym w wyniku swojej pracy. Udowodnił, że jest zarówno wiarygodny i zainteresowanych. Mogę spokojnie polecić go innym, którzy potrzebują pomocy z usługami SEO i sklepem internetowym. ”
  - Jostein Namsvatn, maj 2020 r


  Skontaktowałem się z Agencją SEO w Toruniu, ponieważ mieliśmy krytyczny problem z pozycjonowaniem. Na podstawie jego pomocy i rad szybko wróciliśmy do pierwszej piątki w Google. Jego rady były bardzo konkretne i łatwe do zrozumienia i zrobienia dla mnie, który nie jest ekspertem komputerowym. Ponadto udzielił nam przydatnych wskazówek wykraczających poza to, o co prosiliśmy.

  Jak wielu klientów odnosi się do optymalizacji pod kątem wyszukiwarek? Rzućmy okiem na statystyki:
  93% decyzji zakupowych zaczyna się od wyszukiwania online ...

  Oznacza to, że kiedy Twój potencjalny klient w Norwegii lub za granicą próbuje znaleźć informacje o problemie, rozwiązaniu lub konkretnym projekcie - trafia do Google i tam szuka. Gdy klient znajdzie Ciebie, a nie konkurencyjne firmy w wynikach wyszukiwania - to dla Ciebie dobry marketing!

  Zauważ, że...
  70-80% użytkowników ignoruje wszystkie płatne reklamy ...

  Jeśli stawiasz tylko na płatne reklamy, możesz stracić sporo biznesu. W żaden sposób nie sprzeciwiamy się płatnemu marketingowi i zalecamy reklamowanie się zarówno na Facebooku, jak i w Google Ads - jeśli masz tylko śledzenie, które reklamy generują dla Ciebie przychody.

  Ale łącząc efekty bezpłatnych odwiedzających za pośrednictwem SEO Toruń i płatnych użytkowników za pośrednictwem reklam, sprawisz, że Twój marketing cyfrowy będzie znacznie bardziej skuteczny!
  20 do 78% konsumentów szuka informacji w internecie, zanim coś kupi.

  Ludzie są przyzwyczajeni do wyszukiwania i często szukają rozwiązań w Google. Ale także doświadczenia innych użytkowników, recenzje i alternatywne rozwiązania. Dlatego ważne jest, aby docelowi odbiorcy znaleźli CIEBIE w wynikach Google - abyś mógł zaprezentować swoje produkty i usługi. Dlatego tak ważna jest lepsza optymalizacja wyszukiwarek niż konkurencja, ponieważ dzięki niej więcej osób robi zakupy lub kontaktuje się z Tobą.